Petr Nosek

Mentor | Konzultant

O mně

V roce 2009 jsem vystudoval bakalářský program na VUT v Brně obor Informační technologie. Od stejného roku se aktivně věnuji obchodu, podnikání a osobnostnímu rozvoji. Jsem spolumajitel společnosti JáNěkdo.CZ.

Ctím pravidlo, že jediného člověka, kterého mohu změnit, jsem já sám. Proto na sobě celý život tvrdě pracuji a díky tomu se umím vcítit do mnoha typů lidí, pochopit jejich myšlení a mluvit jejich mezilidským jazykem. To je ve světě obchodu a managementu nepostradatelná schopnost.

Druhé mohu pouze inspirovat. Proto jdu příkladem v tom, co dělám. To je moje další charakteristická stránka, poslání i náplň práce. Jsem mentorem a konzultantem v podnikání, obchodě a osobnostním rozvoji.

Co dělám

Obchodní dovednosti

Mluvit tak, aby klient rozuměl

Znamená mluvit o užitku pro klienta. To, že je auto luxusní, je pouze parametr, který nic nepřináší. Užitkem pro klienta může být například prestiž, kterou mu právě luxusní auto přinese.

Trénink obchodních oddělení

Nejefektivnější metodou jak posouvat schopnosti obchodníků,  je sehrát modelovou situaci s klientem. Komunikační nedostatky napravíme okamžitě, skrze reálný prožitek. Stejně jako plavání. Nejvíc se naučíte ve vodě.

Telefonní koučink

Telefonování je jedna z nejtěžších obchodních disciplín. Člověk je pod časovým tlakem a může zažít to nejhorší – odmítnutí. Chybu můžete buď zopakovat nebo se z ní díky zpětné vazbě poučit.

Tvorba komunikačních skriptů

Úspěšný obchod má stejný postup. Je jednoduchý a opakovatelný. Funkční telefonní či obchodní skript, tento proces ještě usnadní.

Manažerské dovednosti

Nastavení vzájemných očekávání

Nevyřčená očekávání jsou společným jmenovatelem mnoha problémů. Pojmenováním vzájemných očekávání pomáhá předcházet konfliktním situacím.

Leadership - vedení příkladem

Jít příkladem je nejjednodušší cesta pro získání respektu, uznání a vedení lidí.

Ujasňování a utváření postojů

Postoj, neboli pohled na věc, předchází slovům. Správné postoje v souladu s našimi životními hodnotami, nám vkládají do úst správná slova.

IT služby

Webové stránky - WordPress

Od nasazení šablony až po programování funkcí v PHP.

Google Apps Script, Linux

Jednoduchá automatizace firemních procesů. Konfigurace linuxových serverů a služeb.

Workshopy

Workshopy jsou zaměřené na dílčí problematiky obchodu, komunikačních dovedností, časové efektivity a IT vychytávek. Vytvářím je pod značkou JáNěkdo.CZ.

Přehled workshopů

Mentoring

Mentoring znamená, že jsme v pravidelném kontaktu 1x týdně po dobu jedné až dvou hodin. V tomto čase posouváme hranice Vašich schopností a podnikání. Vše rovnou zavádíte do praxe.

Poznejme se

Firemní školení

Vhodné pro 3 a více účastníků. Školení může být jednorázové, ovšem pro trvalý efekt má smysl pravidelné. Je vždy vytvořeno na míru. Napište jaký očekáváte výsledek spolupráce. Řešení je na mně.

Očekávám…

Kdy můžete očekávat výsledky?

Workshopy jsou zaměřeny na konkrétní téma. Informace získáváte ihned, zapracování a přeměna na výsledky je na Vás.

U mentoringu a firemního školení máte okamžitou zpětnou vazbu na to, co jste již zapracovali. Předcházíte tak chybám a šetříte čas.

  • po 1. měsíci získáváte schopnost vidět a pojmenovat to, co Vás brzdí
  • po 2. měsíci stíháte aplikovat, co jste se naučili a vidíte dílčí změny
  • po 3. měsíci máte zcela jasné výstupy pravidelné spolupráce

Buďme v kontaktu

Co říkají moji klienti

Zúčastnil som sa workshopu pojednávajúcom o pridanej hodnote jednotlivca, ktorý viedol Petr Nosek. Vďaka danej téme a prednášajúcemu, ktory veľmi pečlivo a elegantne viedol tému s množstvom praktických prikladov na nás ako účastníkoch, som mal možnosť rozoznať vlastné kvality a nájsť pridanú hodnotu mňa ako človeka nie len v rámci práce a biznisu ale aj spoločnosti ako takej. Teším sa na dalšiu spolupracu! - Ing. Pavol Grešša, GoodData - Release Manager
Školení na komunikační dovednosti vedené Petrem Noskem, které jsem měl možnost absolvovat bylo velmi přínosné. Člověk se v něm naučí nejen teorii, ale hlavně si vyzkouší různé věci, které pak dále využije v praxi. Výborná je i zpětná vazba a hodnocení, které člověku otevře oči a zjistí své silné a slabé stránky a ví na čem je potřeba zapracovat a v čem se zlepšovat. Moc děkuji za tuto zkušenost a mohu vřele doporučit nejen těm, kdo jsou v denním kontaktu při práci s lidmi, ale i těm kteří chtějí lépe komunikovat s okolím ve svém osobním životě. - Ondřej Mach, Shean s.r.o.
Workshop Petra Noska Buduj svoji značku předává interaktivní formou řadu podnětných informací, které pohotově využijete ve svém profesním a osobním životě. Workshop Vám pomůže si uvědomit řadu souvislostí. Rozhodně doporučuji. Čas, který zde strávíte, se Vám jednoznačně zúročí a pomůže Vám posunout se dál. - Veronika Svatošová, Mendelova univerzita v Brně
Petrův workshop doporučuji. Bylo to naše první setkání a obsah nás natolik zaujal, že jsme si dohodli osobní konzultace, které nám ve velmi krátké době pomohly nejen pojmenovat některé palčivé otázky týkající se organizace naší společnosti, ale také jsme společně hledali odpovědi a co je důležité – našli řešení!!! Nezůstalo však jen u nalezených řešení – Petr nás provedl jednotlivými kroky k nastolení systému naší práce. Určitě vyzkoušejte na vlastní kůži! 🙂 - Veronika Strnadlová, Win WIn Solutions a.s. - majitelka
Nevíte, co je pro Vás to pravé? Chcete si mě vyzkoušet?