Reference

Společnosti

Lidé

kteří už znají moji práci a takto ji hodnotí
Petrovi chci velice poděkovat. Setkávali jsme se na workshopech pro naši firmu přibližně 3 měsíce 1x týdně a dávalo to velký smysl. Práci bere velmi profesionálně a nebojí se zajít do hloubky. Z toho vyplývá, že řeší opravdu naše problémy a konkrétní situace. Dokáže pracovat jak s pokročilým, tak začátečníkem ve směru komunikace s lidmi. Mně osobně velmi pomohl s odhalením a odbouráváním chyb způsobených nižším sebevědomím (ano, i na to mi dokázal poradit techniky). Také mi poradil se zvládáním stresu při komunikaci a vyvarování se tak zbytečné zbrklosti. Mohu jen doporučit a předpokládám, že jeho služby dále využijeme. Děkuji Vám Petře!
Workshop Petra Noska Buduj svoji značku předává interaktivní formou řadu podnětných informací, které pohotově využijete ve svém profesním a osobním životě. Workshop Vám pomůže si uvědomit řadu souvislostí. Rozhodně doporučuji. Čas, který zde strávíte, se Vám jednoznačně zúročí a pomůže Vám posunout se dál.
Na semináři Petra Noska jsem strávila příjemné a inspirativní chvíle s podobně příjemnými a inspirativními lidmi. Líbila se mi interakce mezi námi, čili žádná suchá teorie, ale hezky rovnou do praxe. S Petrem jsem následně měla možnost konzultovat i své prodejní dovednosti a nemělo to chybu. Rozhodně doporučuji! 🙂
Petrův workshop doporučuji. Bylo to naše první setkání a obsah nás natolik zaujal, že jsme si dohodli osobní konzultace, které nám ve velmi krátké době pomohly nejen pojmenovat některé palčivé otázky týkající se organizace naší společnosti, ale také jsme společně hledali odpovědi a co je důležité – našli řešení!!! Nezůstalo však jen u nalezených řešení – Petr nás provedl jednotlivými kroky k nastolení systému naší práce. Určitě vyzkoušejte na vlastní kůži! 🙂
Prodej svoji jedinečnost a buduj svoji značku byl skvělý interaktivní workshop Petra Noska, který mi jakožto hudebníkovi otevřel oči v uvědomění si svého potenciálu, hodnoty a přínosu. Dal mi představu jak pokračovat a rozvíjet nápady v tom, co mě baví a zároveň mi ukázal způsob, jak se s tím prezentovat navenek
Školení s Petrem bylo velmi dobře cílenou na naše aktuální potřeby. Setkání probíhalo v příjemné atmosféře, kdy se lektor snažil vžít do naší situace a pomáhal nám s konkrétními případy z praxe. Konzultace mi přinesli další pohled na to, jak komunikovat v krizových situacích a při obchodních jednáních. Doporučuji pro každého, kdo se chce výrazněji posunout v komunikaci kupředu.
Školení na komunikační dovednosti vedené Petrem Noskem, které jsem měl možnost absolvovat bylo velmi přínosné. Člověk se v něm naučí nejen teorii, ale hlavně si vyzkouší různé věci, které pak dále využije v praxi. Výborná je i zpětná vazba a hodnocení, které člověku otevře oči a zjistí své silné a slabé stránky a ví na čem je potřeba zapracovat a v čem se zlepšovat. Moc děkuji za tuto zkušenost a mohu vřele doporučit nejen těm, kdo jsou v denním kontaktu při práci s lidmi, ale i těm kteří chtějí lépe komunikovat s okolím ve svém osobním životě.
S Petrem Noskem, jsme za poslední tři měsíce strávili každé úterní odpoledne na komunikačním workshopu. Nejdříve jsme prošli teorii. Následně jsme si cvičili reálné situace. Velice cená byla pro nás zpětná vazba od Petra. Naučili jsme se lépe chápat komunikaci s našimi zákazníky i kolegy ve firmě. Posunuli jsme se dále v tom, jak si s nimi nastavit vzájemná očekávání a vyvarovat se třecích míst. Lépe zvládáme námitky i krizové situace. Komunikace s lidmi není pouze o tom umět mluvit, ale především o tom vědět čeho chceme dosáhnout jak nejlépe to udělat pro obě strany. A to vše nás Petr naučil a musím mu za to poděkovat.
Workshop Pridaná hodnota a jej prezentácia, môžem jedine odporučiť! Ďakujem za množstvo inšpiratívnych myšlienok, možnosť spoznať nových ľudí a zdieľať s nimi skúsenosti a nápady.
Petrův workshop o přidané hodnotě mi dal spoustu impulzů, jakým způsobem přemýšlet o své přidané hodnotě a jak na sebe pohlížet. Oceňuji proaktivní vedení, zájem a snahu nalézt řešení na otázky. Vřele doporučuji.
Lenku i Petra vnímám jako sympatické a schopné profesionály. S Lenkou jsem zažil jeden workshop (Dovolte si dělat věci chytře), který mi zase připomněl důležité věci a odnesl jsem si i několik akčních kroků. Jako bonus zařadila Lenka praktické vyzkoušení myšlenkových map. Je výborné udělat si na takové věci čas, navíc s dalšími lidmi a pod odborným vedením. Jsem rád, že jsem tam byl. S Petrem jsem měl jednu konzultaci a navštívil jeho workshop o přidané hodnotě a jejím hledání. Nejen že mi to pomohlo definovat si, v čem tkví moje přidaná hodnota, ale zároveň jsem se o tom naučil přemýšlet jinak a lépe než doposud. I Petrova konzultace týkající se obchodu a telefonování pro mě byla přínosná. Děkuji vám oběma!
Super projekt. Petr umí!
Zúčastnil som sa workshopu pojednávajúcom o pridanej hodnote jednotlivca, ktorý viedol Petr Nosek. Vďaka danej téme a prednášajúcemu, ktory veľmi pečlivo a elegantne viedol tému s množstvom praktických prikladov na nás ako účastníkoch, som mal možnosť rozoznať vlastné kvality a nájsť pridanú hodnotu mňa ako človeka nie len v rámci práce a biznisu ale aj spoločnosti ako takej. Teším sa na dalšiu spolupracu!
Děkuji moc za možnost zúčastnit se kurzu Já Někdo. V té době jsem měl problém se správně a hlavně s odvahou vyjádřit před cizím člověkem, či nadřízeným. V kurzu mi pomohli jak s náhledem na sebe sama, tak především s komunikací a volbou slov. Toto díky patří Petru Noskovi, který skvěle ovládá pozitivní komunikaci na úrovni win-win a hlavně vám dokáže její techniky hravě a s jednoduchostí předat. Vřele doporučuji.
Byla jsem na kurzu Přidána Hodnota, pod vedením Petra Noska. Kurz mi přinesl povědomí o tom, jak správně formulovat slova, když mluvím o sobě a o svých službách koučinku. Je třeba vědět moji přidanou hodnotu, abych mohla tuto informaci pak správně Prezentovat ať už potenciálním klientům nebo komukoliv s kým o koučinku mluvím. To mi pomohlo si uvědomit v čem jsem výjimečná a jak efektivně prezentovat Mind koučink Díky konkrétním výsledkům, které s klientkami mam. Děkuji za zjasnění a úžasný lektorský přístup.
Workshop s Petrem rozhodně ano. I po mnoha letech praxe, kdy si člověk myslí, že "ví" a že už ho nic nepřekvapí, dokáže Petr ukázat, že vše může jít ještě o něco lépe. A to vše příjemnou formou a hlavně s doplněním o praktické rady a návody.
Ing. et Ing. Jiří ŠvecPartners Financial Services
Děkuji Petrovi Noskovi za školení, které pro mne bylo přínosné jak v pracovní sféře, tak v osobním životě. Mnohdy víme, že nás "něco" v našem životě brzdí a občas tušíme co (my sami), kdy ale uděláme ten první krok? Školení mne dovedlo k přemýšlení nad tím, jakým směrem se dávám a zda tento směr má cíl, kterým se chci dát. Doručuji školení všem, kteří chtějí dělat to, co je baví - jak zaměstnancům, tak podnikatelům.
Petra MlčochováPartners Financial Services
Setkala jsem se s panem Noskem díky projektu Společně. Jako knihkupec jsem dříve měla možnost seznámit se s mnoha tituly ne téma osobního rozvoje. Jejich přínos se mi zdál někdy diskutabilní. Osobní setkávání s empatickým lektorem, který přímo reaguje a trpělivě připomíná, ilustruje na vlastních zkušenostech věci, které vám chce vštípit, vydá za tunu literatury. Doporučuji všem, kdo potřebují pomoc v této oblasti, aby volili cestu osobního kontaktu. Knihy pak mohou posloužit jako vynikající pomocníci.
Kurz hodnotím velmi kladně. Pokud hledáte rady,jak uspět u pracovních pohovorů,neváhejte a zkuste tento kurz. Dovíte se mnoho zajímavého, jak použít Vaše silné stránky a ušetří Vám to spoustu času stráveného nad studiem mnoha článků.Lektor Vám osvětlí řadu otázek, se kterými se můžete u přijímacího pohovoru setkat, svoje přednášky prokládá jak zkušenostmi svými, tak i ostatních, je to prostě paráda. Všem Vám budoucím uchazečům o práci doporučuji a přeji hodně štěstí.
Jana Solařová
Lenku i Petra vřele doporučuji. Jsou spolehliví, efektivní a mají co předat. Učili mě, jak ušetřit čas, tak nové programy na větší efektivitiu.Rozhodně stojí za to navázat spolupráci!
Chci tímto ocenit a poděkovat lektoru Petru Noskovi za velice osobní přístup a pomoc v osobním rozvoji co se týče obchodu. Workshop na téma "Jak zvládnout kritiku", a nejen na toto téma, mohu vřele doporučit. Moc děkuji a budu se těšit na příští setkání.
Měla jsem tu možnost absolvovat školení zaměřené na telefonickou a obchodní komunikaci pod vedením Bc. Petra Noska. Chtěla bych mu poděkovat za jeho skvělý přístup a umění člověka pozitivně motivovat. S jistotou mohu říci, že mně osobně celá spolupráce přinesla opravdu mnoho nových a zajímavých zkušeností i znalostí, které jsou dle mého názoru rozhodně k nezaplacení. Tuto společnost mohu všem vřele doporučit!
Petr je velmi příjemný a po včerejšku můžu s jistotou říci, že i profesionální lektor. Účastnila jsem se jeho workshopu "Jak zvládat námitky", který se konal 4.8.2016 v Impact Hubu v Praze. Jedna z prvních věcí, která mě na jeho workshopu potěšila, bylo dodržení časového rámce, začali jsme v 15:05 a končili jsme v 17:05. Klobouk dolů! Taky se mi líbilo, že si od každého účastníka hned na začátku vzal "zakázku", tedy očekávání každého z nás a tu v průběhu workshopu naplnil. Každému z nás se pověnoval a ukázal na praktickém příkladu, jak jednat, jak se chovat, co dělat. Užitečná byla i teorie, kterou byl workshop nenásilně protkán. Zopakování si transakční analýzy a 3 egostavů (Dítě, Rodič, Dospělý) byly pro mě vyvrcholením workshopu. Díky nim se i moje zakázka naplnila a já už dneska vím, že pokud chci dosáhnout win-win situace, tedy chci najít řešení, musím se vždycky dostat do egostavu Dospělého (kord když naproti mě stojí bratr - Dítě). Díky Petře, jsem ráda, že jsem na Tvém workshopu mohla být a těším se na pokračování :-). Ráda Tvé workshopy budu doporučovat mému okolí.
Workshop na téma "Jak zvládnout kritiku" Petra Noska pro mně byl velice přínosný. Dokázal jsem popsat nefungující mechanismy nefunkčního vztahu, ale i jak podávat to co je nepříjemné někomu na kterém mi záleží. Workshop my přinesl čerstvý pohled na mezilidské vztahy a připomněl jak často zapomínáme na tak důležité věcí jaké jsou třeba vděčnost, takt a nadhled. Moc děkují.
Výborná zkušenost, skvělá akce, úžasná atmosféra, spousta přínosných informací. Obdiv a díky všem, kteří se na tom podílejí. Jednoznačně doporučuji :))